GMAT Sınavı Nedir? Nerelerde Geçerliliği Vardır?
GMAT yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin katılabileceğin akademik bir sınavdır. Adayın analitik düşünebilme yeteneğini ölçen sınav aynı zamanda bunu kullanabilme oranını da ölçmektedir.

GMAT, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası referans olarak kabul edilen bir sınav türüdür. Elektronik ortamda gerçekleştirilen sınav çoktan seçmelidir.

GMAT’e Hazırlanmak İçin Neler Yapabilirim? British Point Olarak Biz Size Nasıl Destek Olabiliriz?
British Point olarak, sınava hazırlık aşamasında adaya tamamen teknik taktiğe yönelik, kişiye özel, hedef odaklı, nokta atışlı bir program sunuyor olacağız. Her öğrencinin hedef ve seviyeleri farklı olduğu için markamızda GMAT hazırlık kursu sadece özel ders olarak verilmektedir.

Akademik sınav hazırlık programlarımızın tümü İngilizce öğretmenliği veya İngiliz dili ve edebiyatı mezunu, formasyon eğitimini tamamlamış ya da dünya çapında geçerliliği olan TESOL, CELTA, DELTA gibi belgelere sahip eğitmenler eşliğinde verilmektedir.

Her öğrenci GMAT hazırlık aşamasını 40 özel ders saatinde tamamlamaktadır. Alanında uzman, yüzlerce öğrencinin hedeflerine ulaşmasına destek olmuş eğitmen kadromuzla, size bu sınavda destek olmayı teklif ediyoruz. Online GMAT özel ders programlarımızla tanışın, hedeflerinize birlikte ulaşalım…