British Point Hakkında

British Point Language Schools, temelleri 2000 yıllarından atılan,  genç, güçlü ve dinamik marka duruşu ile eğitim sektörüne girmiş ve bulunduğu konumu korumayı başarmış, günümüzde butik dil eğitimi veren ve yurt dışı eğitimine aracılık eden özel eğitim kurumudur.  Eğitimci bir aileden gelen iki kardeşin, eğitime verdiği önemi bir şekilde hayat felsefesi haline getirmeleri ile yola çıkmıştır.

Eğitim sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile farkındalık yaratmak ve bu farkındalığı gerek bireysel gerekse de kurumsal müşterileriyle paylaşmak isteyen British Point, yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Neden British Point?

Butik Eğitim

6 kişilik sınıflarda eğitim imkanı ile butik eğitim sistemi anlayışı öğrenme sürecinde öğrenciye tam destek sağlamayı hedefler.

IELTS Sınav Lokasyonu

British Point, IELTS devamlı sınav merkezidir ve akademik hayatınızda da size tam destek vermeyi hedefler.

Mükemmeliyetçiyiz

İşimizi en iyi şekilde yapıyor, yediden yetmişe herkese ‘en iyi’ dil eğitimini hem yurt içinde hem yurt dışında öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Uzman Kadro

Uzman ve deneyimli eğitmen kadromuzla sizi anlıyor ve tam ihtiyacınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Türk ve yabancı eğitmenlerimizle eğitim döneminizi en verimli şekilde geçirmeyi garanti ediyoruz.

Başarı Garantisi

Başarı garantisi bizim işimiz diyor, bu konudaki iddiamızı yeniliyoruz. Grammar, Speaking, Listening ve daha bir çok eğlenceli club ile öğrenme sürecinde size maksimum destek oluyoruz.

Memnuniyet Anlayışı

Koşulsuz memnuniyet bizim için vazgeçilmezdir.

Güvenilirlik

En önemli koşullarımızdan biridir.