tuana şahin
Tuana Şahin

Bu yıl İngilizce öğretmenliği bölümüne başladım. Hem İngilizceye giriş yapmak hem de yaz tatilimi kaliteli geçirmek için kurs araştırdım. Çevremin önerisi ile kursunuza atıldım. Harika ötesi bir ekip, öğretme başarısı yüksek, sayenizde ilerde bende öğrencilerime istediğim gibi bir öğretmen olabileceğim, yardım ve desteğiniz için çok teşekkürler 🙂


Hale Bilgin

Yıllarca İngilizce öğrenme konusunda çok zorluk çektim. Üniversitede seçtiğim Latin dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra dillere olan merakım arttı ve yakın arkadaşım Çağla’nın İngilizcesinin çok iyi düzeyde olduğunu bildiğim için British Point’i tercih ettim. Harika, enerjisi yüksek bir ekip, her konuda destek oldular. Çok teşekkür ederim British Point 🙂

hale bilgin

rümeysa katırcı
Rümeysa Katırcı

British Point İspanyolca hayalimi gerçekleştirdi. İlk başta nasıl olur mu derken bir anda karar verdim ve eğitime başladım. Sıfırdan başladığımız eğitimde ilk başta belli korkularım vardı. Ancak eğitmenler o kadar deneyimli ki size bu süreçte inanılmaz destek oluyorlar. Şuan İspanyolcam istediğim seviyeye geldi, hatta iş için bile bana farklı kapılar açtı. Eğitimim yaklaşık bir ay önce bitti ve British Point sayesinde de çok güzel bir ailem oldu. Sonsuz teşekkürler…


Abdurrahman Başdemir

Küçük yaştan beri dillere çok meraklı bir çocuk oldum, özellikle Almancaya. Üniversiteyi bitirip avukatlık mesleğine başladıktan sonra dil eğitimi almak için yurtdışında verilen eğitimleri araştırmaya başladım. Karşıma birçok okul ve kurum çıktı. Geniş kapsamlı araştırmalarım sonucunda içlerinden en iyisi olduğunu düşündüğüm British Point’i tercih ettim ve hayatımda aldığım en doğru kararlardan birisi olduğunu fark ettim. Çok ilgili, doğru tercihlere yönlendiren profesyonel bir ekip ile eğitim sürecimi tamamladım.

abdurrahman başdemir

hakan vural
Hakan Vural

British Point İspanyolca hayalimi gerçekleştirdi. İlk başta nasıl olur mu derken bir anda karar verdim ve eğitime başladım. Sıfırdan başladığımız eğitimde ilk başta belli korkularım vardı. Ancak eğitmenler o kadar deneyimli ki size bu süreçte inanılmaz destek oluyorlar. Şuan İspanyolcam istediğim seviyeye geldi, hatta iş için bile bana farklı kapılar açtı. Eğitimim yaklaşık bir ay önce bitti ve British Point sayesinde de çok güzel bir ailem oldu. Sonsuz teşekkürler…


Çağla Çelik

British Point Genel İngilizce alanında uzman kadro ile eğitim aldım. Hem kullandıkları teknikler hem eğitmen keyifli öğrenmemi sağladı. Başlangıç seviyesinden başladım ama geldiğim noktaya ben bile inanamadım. Sizde eğlenceli bir ortamda, harika bir eğitim almak istiyorsanız tavsiye ederim.

çağla çelik

gamzenur dedetaş
Gamzenur Dedetaş, Yurtdışı Burslu Öğrenci

British Point yurt dışı bursundan 1 aylık yararlanmış bulunmaktayım. Siz de daha ekonomik yollarla yurt dışında dil eğitimi almak isterseniz Brtish Point doğru adres. Böyle bir olanak sağladıkları için ve vize sürecinde yardımcı olan Murat Şenel ile British Point ailesine teşekkür ederim. Döndükten sonra da dil eğitimi ve konaklama ile ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. 🙂


Ömer İ., Yaş: 22, Yurtdışı Burslu Öğrenci

British Point yurt dışı bursundan yararlanmış bulunmaktayım. Böylesi eşi benzeri olmayan bir olanak sağladıkları, burs ve vize işlemlerimde yakın ilgisinden dolayı Murat Şenel’e ve British Point ailesine teşekkürlerimi sunarım. Görüşlerini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmamıza katkıda bulunan tüm öğrencilerimize sonsuz teşekkür eder, vermiş olduğumuz hizmetin kendilerine eğitim ve kariyer hayatlarında faydalı olmasını temenni ederiz.

ömer i

Merve A., Yaş: 27, Yurtdışı Burslu Öğrenci

British Point yurt dışı bursundan 2 ay olarak yararlanmış bulunmaktayım. Murat Şenel’in vize işlemlerimle ve bursumla alakalı yakından ilgilenmesi beni son derece memnun etmiştir. İlgi ve alakasından dolayı British Point ailesine teşekkür ederim. İngilizce dil eğitiminin Türkiye’deki doğru adresi.


Erkan K., Yaş: 37, Intermediate Öğrencisi

Konuların tekrarı ve eksiklerin giderilmesi anlamında faydalı. Bire bir öğretmen ilgisi daha anlaşılır ve konuların pekiştirilmesi için daha faydalı oluyor. Derslerin kalabalık olmayan ortamda işlenmesi de faydalı olmaktadır. Bir öğretmen olarak fikirlerim kısaca böyledir.


Nalan D., Yaş: 24, Elementary Öğrencisi

British Point tesadüf eseri bulduğum bir kurstu ve kayıt olduğumda alacağım eğitim ile ilgili ayrıntılı bilgilendirdiler ve bilgilendirdikleri ölçüde güzel kaliteli bir eğitim alıyorum. Fiyatı da aldığım eğitim ölçüsünde gayet uygun. Eğitimciler de konusunda uzman ve gerekli yardımı esirgemiyorlar. British Point ilk yabancı dil kursum ve çok memnun kaldım..


Şenay K., Yaş: 38, Castle School Yurt dışı Öğrencisi

İngilizce öğrenme ve konuşmada  büyük sıkıntı yaşarken British Point Dil eğitim okulunuz sayesinde bu problemimi çözdüm.Gitmeden önce ve oradayken gösterdiğiniz büyük destek ve yardımlarınız için size teşekkür etmeyi kendime borç biliyorum. Yurt dışına gitmeden dil öğrenmenin neredeyse imkansız olduğunu söylemek ve dil öğrenmek isteyenlerin mutlaka gitmesini tavsiye etmek istiyorum.Yolladığınız okuldan ve yanında kaldığım aileden çok memnun kaldım.Orada rahatsız olacak veya sıkıntı yaşayacak hiçbir problem yaşamadım.Benim İngiltere’ye gitmeme vesile olduğunuz,hem Türkiye’de hem de orada her daim yanımda olup destek verdiğiniz ve İngilizce problemime yardımcı olduğunuz için size tekrar tekrar teşekkür ediyorum.


Anıl M., Yaş: 23, Pre-Intermediate Öğrencisi

British Point dil kursunu İnternette gezinirken gördüm ve kapsamlı araştırma yaptım. Gerek kurs eğitimi, ücreti olsun gerekse yurt dışı olanakları çok cazip geldi. Aldığım eğitimden memnunum,Kursa başlamadan önceki durumuma göre bayağı gelişme gösterdim. Eğitimciler konusunda uzman ve gerekli yardımlarda bulunuyorlar. Çalışanlarda çok sıcakkanlı ve öğrencilerle ilgililer.


Yusa Y., Yaş: 37, Castle School Yurtdışı Öğrencisi

İnglizce her zaman öğrenmek istediğim bir dildi özellikle İngiltere’de İngilizce eğitimi almanın çok faydalı ve heyecan verici olacağını düşünüyordum internette araştırırken tesadüfen British Point adlı dil okulunu gördüm ve aradım fiyatları ve koşulları çok cazip geldi 3 aylık dil eğitimi programını seçtim İngiltere de aile yanında kalacağımı söylediler vize işlemlerinde ve tercüme alanında çok yardımları dokundu bütün evraklarımı tamamlamama yardımcı oldular, İngiltere vizesini British Point dil okulu sayesinde rahatlıkla almıştım ailenin yanında kalacaktım kalacağım yer yemem içmem ve okul önceden British Point dil okulu tarafından hazırlanmıştı.Dil Eğitimimi İngiltere Brighton’da British Point ile anlaşmalı olan dil okulunda okuyacaktım, Brighton’a vardım bir taksiye bindim ve bana verilen adrese gittim Aile beni çok güzel bir şekilde kapıda karşıladı 3 ay boyunca onların bir aile ferdi gibi oldum sabah ve akşam olmak üzere iki öğün yemek hakkım vardı gerçekten hayatımın en güzel günleriydi okuldaki hocalarda çok arkadaş canlısı insanlar 3 ayda her şey çok güzel geçti fiyatlar çok uygun İngiltere’ye geldikten sonra çoğu arkadaşla kendimi kıyasladım herkes bu fiyata nasıl geldiğime şaşırıyordu. Şuanda okulum bir ay önce bitti Londra da bir Türk restoranında iş buldum bu arada da bir iş arkadaşıyla tanıştım kendisi dil eğitimi için Londra’yı seçmiş Türkiye’de başka bir dil okulu aracılığıyla gelmiş ama benim ödediğimden daha fazla sadece okul parası ödemiş kalacak yer de yok çocuk İngiltere’ye gidiyim de orada kendim ev tutarım düşüncesiyle gelmiş İngiltereye ayak bastıktan sonra arkadaş 2 gün sokaklarda yatmış bana kendi ağzıyla anlattı bunları,şuan birlikte çalışıyoruz ben British Point çalışanlarına çok çok minnettarım bana yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim özellikle bana büyük moral sağlayıp destek çıkan Murat beye sonsuz saygılar gerçekten güvenilir ve uygun fiyata İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız British Point dil okulunu tercih etmenizi öneririm.


Emre A., Yaş: 27, St Giles International Yurtdışı Öğrencisi

British Point ile Londra’da çok iyi bir eğitimi olan ve bana kesinlikle çok şey kattığını söyleyebileceğim ST Giles isimli okula geldim. Bana her konuda üst düzey bir destek verdiler ve gerek evraklarımı hazırlamam gerekse ne yapabileceğim konusunda bana sonuna kadar destek oldular. British Point’in bu konuda çok tecrübeli olduğunu düşünüyorum. Londadaki konaklamam, nasıl gideceğimi ne yapabileceğimi her şeyi tek tek ayarladılar. Aile beni çok güzel karşıladı tek bir sorun yaşamadım.Murat Beyi buradan ne zaman arasam yardımcı oldu. Şuanda eğitimimi tamamlamama yaklaşık 5 ay var. British Point’e kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Her şeyin olumlu sonuçlanması için ellerinden geleni yapıyorlar. Murat Beye sonsuz teşekkürler. Bana bu iyi eğitimi sağlama organizasyonunda bulundukları için onlara minnettarım. Sayelerinde yabancı dilimi büyük ölçüde geliştirdim ve en başta kendime güvenim geldi. Bir çok arkadaş edindim ve büyük tecrübeler kazandım. Her şey için teşekkürler. Sevgiler saygılar British Point Ailesi.


Aydın K., Yaş: 37, Speaking Club Öğrencisi

Merhaba Arkadaşlar,
Ben de bir çoğunuz gibi internette dolaşırken tamamen tesadüfen British Point’in bu cazip fırsatından yararlandım ve hemen arkadaşlarıma tavsiye ettim. Yaklaşık 2 aydır arkadaşlarımla derslere düzenli olarak katılıyoruz. Dersler ve çeşitli aktiviteler esnasında gerçekten diğer kursların aksine farklı uygulamalar yapılıyor. Bilhassa ”Phrasel verbs, Speaking skill, Pronunciation ve Writing skill” gibi konuların üzerinde özellikle duruluyor. Bu da biz öğrencilere gerçekten eksik olduğumuz konularda kendimizi geliştirmeniz için güzel bir fırsat.
Şu ana kadar gerçekten çok memnunu kaldım. Özellikle uygun fiyatı da göz önünde bulunduracak olursak kaçırılmayacak bir fırsat. Özellikle de öğrenciler için çok cazip, ayrıca her seviyede eğitim mevcut. Benim kişisel önerim öncelikle gerekli sınıf aktivitelerine katılarak İngilizce’nin uygun düzeye getirdikten sonra British Point’in desteğiyle de yurt dışı ziyareti / eğitimi ile de bunu desteklemenizdir. Bende diğer arkadaşlar gibi burada eğitimleri tamamladıktan sonra gidip iyi bir ailenin yanında hem İngilizce’mi geliştireceğimi hem de iyi vakit geçireceğimi umuyorum.
Fakat, yurt dışına çıkma şansınız yoksa eğer, sadece buradaki eğitimle dahi makul fiyatlarla İngilizce’nin belli düzeyde geliştirmeniz mümkün.
You still have a chance to catch it. Do not miss the boat!!

Best Regards!
Aydın


Serpil B., Yaş: 57, Elementary Öğrencisi

British Point yabancı dil eğitimi ve yurt dışındaki ücretsiz eğitim olanakları ile özellikle üniversite öğrencileri ve gençler için bulunmaz fırsatlar sunuyor.. Gerçekten öğrenmeye kararlıysanız British Point dil kursunu seçin derim.. Benim içinse, hızlı ve pratik İngilizce eğitimi gerekliydi çünkü bir süre yurt dışında kızımın yanında yaşamam gerekiyor. British Point bu anlamda bana yardımcı oldu. Güler yüzlü , özverili öğretmenleri ve gerektiğinde birebir eğitimleri ile (benim de gayretimle) sanırım istediğim şekilde İngilizce öğreneceğim. Giderek kendini yenileyen ve çağdaş bir eğitim sunan British Point dil kursu yönetimi ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum..