Online eğitim ile tanışma vakti! İngilizce ’den, Almanca ’ya, Fransızcadan, İspanyolca ’ya kadar bir çok dili evinizin konforunda öğrenme fırsatı için sizleri kişiye özel butik eğitimimizle tanışmaya davet ediyoruz. Kuşkusuz pandemi sürece hayatımızda, tercihlerimizde, öğrenme şekillerimizde ciddi değişiklik yaparak, hayatımızı kolaylaştırma ve yüz yüze eğitimdeki gibi kaliteli öğrenme süreciyle tanışma fırsatı sundu. Pandemi süreci, alacağımız online eğitimlerle zaman tasarrufu, eğitim esnasında sayısız kaynak erişimi, istediğimiz yerden eğitime katılma gibi bir çok yeniliğin hayatımıza girmesine olanak sağladı.

Peki online eğitim deyince aklımıza bir çok soru takılıyor değil mi? Örneğin nasıl bir sistemi? Hangi dillerde eğitim alabilirim? Akademik sınavlara hazırlık yapabilir miyim? Ders kaç dakika olmalı? O halde haydi sorularımıza cevap arayalım…

British Point çatısı altında online eğitim ister özel ders ister sınıf eğitimi olsun, Genel İngilizceden, Almancaya, Fransızcadan İspanyolcaya, Rusçadan İtalyancaya kadar birçok dilde verilmektedir.
Kişiye özel programlar, özel öğretim metotları, sınırsız kaynak kullanımı ile ilerleyen programlar, öğrenme garantilidir. Alanında uzman eğitmen kadrosunun desteklediği eğitim sistemimizde, özel derslerde 50 dakika, sınıf eğitimleri ise 40 dakikadır. Programın yoğunluğu öğrenciye göre değişmekte olup kişiye özel belirlenebilir. Derslerde öğrencinin writing, speaking, reading ve listening becerileri kazanması ve gelişmesi için yoğun bir program işlenmektedir.

British Point markası akademik sınav hazırlıklarınızda da size destek olmayı hedefler, başta IELTS olmak üzere, TOEFL, PTE, YDS, GRE, SAT, GMAT gibi birçok akademik sınava hazırlanmak ve puan garantili bir eğitim sisteminde çalışmak mümkündür. Akademik sınavların tümü özel ders şeklinde verilmekte olup, ister online ister yüz yüze tercih edilebilir. Öğrencinin ihtiyaç ve hedeflerine göre oluşturulan programda, hazırlık süreleri girilecek sınava göre, öğrencinin dil yeterliliğine göre değişmektedir.

Online İngilizce, Almanca, Akademik Sınav Derslerinin avantajları
• Zaman ve Enerji tasarrufu
• Uzmanlık ve Kalite anlayışı
• Dijital ortamda kayıt olanağı ve tekrar yapabilme olanağı
• İstediğin yerden eğitime katılabilme özgürlüğü
• Teknik altyapı ile yüz yüze kadar başarılı bir eğitim süreci